Mobilusis telefonas belaidžiams dulkintuvams

Mobilusis telefonas belaidžiams dulkintuvams

Mobilusis telefonas ir GPS imtuvas - Mini nešiojamas - iki 10 metrų ekranavimo spindulys Mobilieji telefonai ir GPS garsai yra nešiojami ir įperkami, kaip niekada anksčiau, naudojant mūsų naują nešiojamą mobilųjį telefoną ir GPS imtuvą (GSM, DCS, GPS). Jei esate susirgęs iš visų tų telefonų, kurie išjungiami arba yra stebimi visur su ...

Informacija apie

Mobilusis telefonas ir GPS imtuvas - mini nešiojamas - iki 10 metrų apsauginis spindulys

Mobilusis telefonas ir garsinis garsas yra nešiojamas ir įperkamas, nei kada nors anksčiau, naudojant mūsų naują nešiojamą mobilųjį telefoną ir GPS imtuvą (GSM, DCS, GPS). Jei esate susirgęs iš visų tų telefonų, kurie išjungiami arba yra stebimi visur su GPS, tai yra idealus anti-spy įtaisas, kurį ieškote.

"Anti-Phone": perduodant mažos galios radijo signalus, norėdami nutraukti ryšius tarp mobiliųjų telefonų bokštų ir bet kokių artimų mobiliųjų telefonų, šis mobiliojo telefono jutiklis visiškai išjungia bet kokius GSM ir DCS mobiliojo ryšio signalus 10 metrų spinduliu.

"Anti-GPS": nerimauja, ar kažkas sąmoningai įdiegė "GPS tracker" kur nors jūsų automobiliui (ar po jo), kad stebėtų visus savo judesius? Tai labiau tikėtina, nei manote, bet dabar nerimauti nebėra, nes šis jammeras siūlo puikų 10 metrų spindulį nuo GPS trukdymo, užtikrinant jūsų privatumą, nesvarbu, kur einate, ar kaip didžioji jūsų transporto priemonė.

Galutinis patogumas Naudodami nedidelį ir nešiojamą dydį, šį prietaisą galite laikyti kišenėje, krepšelio viduje, paslėptoje po automobilio sėdynės, bet kur! Be to, naudojant tik įjungimo / išjungimo mygtuką ir žalią šviesą, rodančią, kad įrenginys veikia, šis nešiojamasis mobilusis telefonas ir GPS imtuvas yra geriausias. Be to, nereikia elgtis su antenomis, norint įdiegti ar įdiegti bet kokią programinę įrangą / konfigūraciją, nes ši jammer yra pasiruošusi tiesiai iš dėžutės, kad galėtumėte greitai užstrigti ir įstrigti.

funkcijos

■ Veiksmingas ekranavimo spindulys: 5-10 m (priklausomai nuo stiprumo signalo tam tikroje srityje)

■ Žala žmonėms nėra ekologiška

■ Lengva montuoti ir valdyti

■ Lengvas, tvirtas

■ Jam GPS ir mobiliojo telefono signalas (3G neįskaitant)

Specifikacijos

■ Dažnio blokavimas: CDMA, GSM, GPS

■ ekranavimo diapazonas:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500mhz-1600mhz

■ Drėgmė: 5% -80%

■ Ekranavimo spindulys: 5-10 metrų (priklausomai nuo signalo stiprumo)

■ Spalva: sidabrinė

Pakuotės turinys

■ 1 x mobilusis telefonas ir GPS imtuvas

■ 1 x baterija

■ 1 x automobilinis kroviklis

■ 1 x çkroviklio

Produkto apžvalgos:

1. Priimta šiandien. Puikus aptarnavimas. Šis nešiojamas mini maišytuvas yra toks pat stiprus, kaip siūloma, ir puikiai veikia.

2. Tai naudinga, ačiū už šį įrenginį.

3. Tai yra tas tipas, kurį ieškojau, todėl aš jį gaunu. Labai patinka!

4. Puikus dydis, veikia kaip aprašyta. Neįtikėtinai greita pristatymas. Ar vėl vėl

5. tikrai nuostabus, toks lengvas, toks mažas, bet jis tikrai galingas !!!


Pora:CMDA mobiliojo telefono signalų šliaužikliai Kitas:Ląstelinių signalų saldainiai

Tyrimo